fbpx
Hvem er vi?

Vi skaper vekst for våre kunder

Admirate vekstbyrå er det naturlige valget når ditt selskap skal vokse i Norden og i Nederland. Vi gjør det enkelt å vokse både nasjonalt og på tvers av landegrensene.

Du blir guidet på veien med vekststrategier skreddersydde for dine spesifikke behov og mål.

Se våre tjenester her. 

Ta kontakt

Kontakt oss her

Har du lyst til å bli bedre kjent med oss? Eller lurer du på hvordan ditt selskap kan vokse? Vi synes alltid det er hyggelig å ta en prat!

Telefon:
22 53 60 01
Send e-post:
hei@admirate.no
Adresse:
Torggata 2, 0181 Oslo

Book møte

Få økt vekst

Book gjerne en gratis samtale med oss for å høre hvordan vi kan hjelpe dere å vokse!

    Book møte

    Vårt vekstteam

    Alain Houtsma
    Country Manager, Nederland
    alain@admirate.nl

    Andreas Hatlem
    Head of Marketing
    andreas@admirate.no

    Christian Falck
    Country Manager, Danmark
    christian@admirate.dk
    Elisabeth Hatlem
    Country Manager, Sverige
    elisabeth@admirate.se
    Erik Ødegaard
    Styreleder

    Gabrielle 
    Marketing Planner
    gabrielle.westgaard@admirate.no

    Morten Petersen
    Managing Director morten@admirate.no
    Stian Andersen
    Marketing Planner
    stian.andersen@admirate.no

    Alexandra Øby
    AI og Media Planner
    alex.oby@admirate.no

    Einar Ravndal
    Content Architect
    einar.ravndal@admirate.no

    Emanuel Lorentzen
    Internship
    emanuel.lorentzen@admirate.no

    Noen referanser
    innsikt

    Kunnskapsdeling

    Fordi “sharing is caring” deler vi innimellom noen tanker og idéer om annonsering, reklame, markedsføring, kunder, data, ledelse og sosiale medier.